piątek, 24 kwietnia 2015

natura -40% Rossmann -49%

Kochani!
Dzisiaj szybciutko post o bieżących promocjach. W naturze kupoując 2 kosmetyki do makijażu mamy -40%, w  Rossmannie -49% na podkłady, pudry, róże, brązery i korektory. Kolejne promocje w Rossmannie mają się pojawić na kosmetyki do makijażu oczu i kolejne na paznokcie: lakiery i odzywki.
Chcę się tylko podzielić szybką refleksją na temat promocji i moim spostrzeżeniem. 49% to mniej niż 40% więc w Rossmannie powinno być taniej prawda? Nie do końca....
Interesujący mnie podkład Rimmel 25hr Nude w Rossmannie kosztuje w regularnej cenie 26,99 - 49% promocji to daje 13,76 zł, W Naturze cena regularna to 21,99 - 40 % daje 13,19 zł. Czyli niewiele, ale jednak taniej.
Taka uwaga dla wszystkich - zawsze warto porównać ile dokładnie macie za dany produkt zapłacić. Oczywiście - nie dajmy się zwariować, ale jeśli chcemy zakupić kilka produktów to sumarycznie może się okazać że jest taniej niekoniecznie tam, gdzie się nam pierwotnie wydawało.

Dzisiaj pojawi się jeszcze jeden post o moich zakupach z Natury właśnie. Nie miałam czasu na pełny rekonesans, ale wiedziałam już co chcę kupić w Naturze z kosmetyków, których w Ross nie ma, więc nie ma co porównywać cenowo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz