wtorek, 7 października 2014

AVONOVE-LOVE Tusz Big and Daring

Witajcie Kochani!
Dzisiaj kilka słów o nowym tuszu z Avonu, który podbił moje serce. Drugi raz Avon wypuścił tusz, który moim zdaniem, dorównuje kolegom z najwyższych półek cenowych.  Moim świętym Gralem tuszy jest Diorshow i daje on efekt, w moim odczuciu idealny. Nie wiem czy jeszcze gości w sklepach, ja zakupiłam go raz na lotnisku, ponad 7 lat temu , a i tak cenę miał.... powiedzmy zabójczą. Mimo swoich licznych zalet - uważam że cena ponad 100 zł za tusz to już przesada i zdecydowanie zbyt duże obciążenie dla kieszeni zwykłej konsumentki.
Dlatego z chęcią testuję różne tusze, różnych producentów. Moim ulubieńcem był Super Extend Mascara, jednak już go wycofano, a jego miejsce zajął inny produkt, niedorastający mu do pięt! Było mi żal....
W najnowszym katalogu Avonu zobaczyłam nowy tusz za 16,99 i pomyślałam : czemu nie spróbować?
Nie byłam zbyty przekonana, lubię tusze wydłużające, nie potrzebuję dodatkowego pogrubienia. Skracając historię: Kupiłam i użyłam i .... zachwyciłam się!
Tak, więc przedstawiam dzisiejszego bohatera. Tusz :

BIG & DARING Volume Mascara, producent: AVONpojemność : 10 ml
cena : bieżący katalog 16,99, regularna 39 zł
Pamiętajmy, że tusze z Avonu często są w promocjach. Nigdy nie kupiłam tuszu w cenie regularnej z Avonu i jeśli dobrze pamiętam nigdy nie przekroczyłam kwoty 22 zł za tusz. Zatem myślę że można przyjąć średnia cenę 20 zł.
Opis i opinia:
Tusz ma dobrą konsystencje od momentu otwarcia ( czasami tusze są zbyt wodniste i dobrze używa się ich dopiero po około 3 tygodniach, albo od razu są za gęste, mają grudki). Szczoteczka dobrze rozprowadza go na rzęsach zarówno górnych jak i dolnych. Jest z jednej strony dłuższa, z drugiej krótsza, lekko podkręcona. Tusz nie pozostawia grudek. Mnie nie uczulił. Mimo, ze nie jest wodoodporny, nie rozmazuje się w ciągu dnia.Już jedna warstwa pięknie podkreśla oko.

Dodatkowy plus : opakowanie ma "klik" ;). Dzięki temu 1. wiemy, że dobrze zakręciłyśmy tusz i nie wyschnie 2. mamy pewność że nie odkręci się w torebce.
Kolor tuszu i design opakowania dość przeciętny, klasyczny.
Ja polecam, ale wiadomo - sprawa indywidualna. Myślę że za 16,99 warto spróbować. Ze mną na pewno zostanie na dłużej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz