czwartek, 3 lipca 2014

Batiste w Biedronce!

Kochani !
Brak czasu niestety odbija się na blogu. Dlatego spieszę Wam napisać kilka słów o szamponach Batiste póki czas. W szczególności teraz na to czas bo od dzisiaj możecie kupić szampony Batiste w Biedronkach po 10,99 za 200 ml, co uważam za  dobrą cenę. Batiste pojawił się w akcji tematycznej od 03.07 , akcja trwa  do 16.07 lub wyczerpania zapasów. Ja byłabym happy gdyby Biedronka miała Batiste w tej cenie w swojej stałej ofercie.Kilka słów o Batiste:
Wyprodukowane w UK suche szampony Batiste podbiły blogosferę już dawno. I nie ma co się dziwić. Osobiście używałam jeszcze innych suchych szamponów (Isana oraz Schwarzkopf) i na moich włosach Batiste sprawdza się o wiele lepiej.
Sposób użycia:
Mocno wstrząsamy i psikamy u nasady włosów. Masujemy aż nie będzie widać białego proszku (skrobia chyba ). Następnie przeczesujemy włosy. Dla mnie czas użycia Batiste to ok 2 minut. Co Oznacza, że zaoszczędziłam na myciu włosów, suszeniu i układaniu co najmniej 30 minut. Nieźle!
Pamiętajmy jednak, że Batiste , jak inne suche szampony, to produkt awaryjny. Nie możemy go stosować kilka dni pod rząd i nie myć głowy w sposób tradycyjny. Ale nieraz zdarzają się poranki, że nasze włosy potrzebują odświeżenia a my nie mamy czasu na ich mycie. Wtedy Batiste nas poratuje na ten jeden dzień. Sprawdza się super podczas weekendowego wypadu, gdy nie chcemy tracić czasu na mycie włosów.
Wady Batiste:
W regularnych Batiste wad nie widzę. Co innego wersja Volume, czyli dodająca objętości. Dziewczyny, które używają specjalnych pudrów typu volume będą zadowolone. Ja jednak nie cierpię kiedy moje włosy są sztywne. Efekt Batiste Volume to taki miź pudru dodającego objętości i suchego szamponu. U mnie nie sprawdza się kompletnie. Mam problem z rozmasowaniem go i jak ju zapisałam nie lubię tej sztywności.  Jednak nie wynika to z tego, że szampon jest złej jakości - po prostu nie każdy lubi takie produkty.  Dlatego Dziewczyny zaczynające przygodę z Batiste na swój pierwszy suchy szampon powinny wybrać inne nie ten dodający objętości, gdyż jego zastosowanie jest inne.
Zapachy:
Pisząc o Batiste nie sposób nie wspomnieć o zapachach. Wszystkie, które miałam przypadły mi do gustu: Fresh, Tropical i Cherry. nie pytajcie o ulubiony, bo wszystkie ładnie pachną. Na Biedronkowej póce widziałam : Fresh, Wild, Original, Tropical, Blush.
Podsumowanie:
Polecam i jeszcze raz polecam. Produkt jest świetny !

Na stronie dystrybutora możecie zobaczyć kilka wideo-porad dotyczących Suchego Szamponu Batiste oraz fryzur  jego wykorzystaniem. Warto zajrzeć : www.batiste.pl .   Zakładki: Jak stosować suchy szampon  oraz Znajdź swój styl.

1 komentarz:

  1. 10,99zł za tak dobry produkt to naprawdę mało. Mam zapach "cherry" i jak dla mnie jest wstrętny :/ Dziewczyny zachwalają zapach tropikalny więc się na niego skuszę, będzie na zapas :)

    OdpowiedzUsuń